Najlepszy program do kalibracji monitora znajdziesz na Alstor.pl

  • 4 sierpnia 2021 13:52
  • Warszawa, mazowieckie
  • 106 wyświetleń

Opis

Firma Alstor prowadzi działalność w modelu Value Added Distributor. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 30 lat. O ile jest Ci potrzebny profesjonalny dystrybutor IT, zachęcamy do podjęcia współpracy z nami. Prowadzona przez Alstor hurtownia IT gwarantuje szerokie spektrum akcesoriów, włączając w to monitory oraz inne akcesoria dające szansę obrazowania specjalistycznego, a także urządzenia dla medycyny, włączając w to rozwiązania dla systemów PACS/HIS i artykuły dla konsumenta, np. interaktywne zabawki edukacyjne bądź akcesoria mobilne i znacznie więcej.
Kupującym gwarantujemy obszerny zakres pomocy oraz opiekę wykwalifikowanych doradców. Pragniesz uzyskać więcej informacji? Zachęcamy do kontaktowania się!

Funkcje:

  • Pełną obsługa procesu kontroli jakości monitorów, od kalibracji, po testy zgodności i niezmienności parametrów, jak również zarządzanie kalibrowanymi aktywami czy generowanie raportów z historii kalibracji. Przeprowadzanie testów sprawdzających poziom jasności, skalę szarości i jednorodność obrazu pod kątem zgodności z normami AAPM TG18, DIN 6868-157, IEC czy JESRA oraz innymi standardami jakości, a także kalibrację do standardu DICOM.