Fotografia produktowa - Poznań - sprawdź!

Odsłon: 147 | Fotografia nr: #5440
Województwo:   Wielkopolskie

Beautywork to studio fotograficzne prowadzone przez ekspertów. Nasza specjalność to fotografia reklamowa produktów. Podejmiemy się każdego wyzwania, jesteśmy gotowi na realizację nawet niecodziennych, niebanalnych projektów.
Funkcjonujemy na rynku z pomyślnością od ponad 10 lat, realizując zamówienia dla klientów z przeróżnych branż. Realizujemy zdjęcia w oryginalny, przykuwający odbiorcę sposób podkreślając walory produktów i jednocześnie zwracając uwagę na estetykę i uchwycenie piękna w każdym przedmiocie.
Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu ściśle współdziałając i omawiając koncepcję reklamową ze zleceniodawcą. Sesje zdjęciowe realizujemy zarówno w studio, jak i w plenerze, jesteśmy elastyczni i otwarci na wszystkie propozycje klienta. Pracujemy na nowoczesnym, wysokiej klasy sprzęcie. W swojej pracy zwracamy uwagę na szczegóły i wysoką jakość wykonywanych zdjęć.
Zajrzyj do naszego portfolio na beautywork.pl, a przekonasz się, że fotografia produktowa w naszym wykonaniu to prawdziwa sztuka.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Natalia
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.