Nowe używane samochody - sprawdź ofertę!

Odsłon: 186 | Fotografia nr: #5433
Województwo:   Małopolskie

Polecamy samochody naszego komisu noweuzywane.eu. U nas odnajdziesz szeroki wybór samochodów używanych oraz nowych. Samochody używane, które mamy w ofercie w większości pochodzą od pierwszego właściciela. Proponujemy samochody z pełną historią serwisową, tylko z polskiej sieci dealerskiej, z uregulowana dokumentacją prawną. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, w związku z tym wszystkie auta sprzedajemy sprawne, bez ukrytych wad - nie kupujesz "kota w worku".
Mamy samochody różnych producentów, z różnymi parametrami - sam wybierasz pojazd, który odpowiada Twoim oczekiwaniom pod względem przebiegu, spalania, mocy, wyposażenia oraz oczywiście ceny.
Ze swojej strony zdołamy zapewnić fachową pomoc, nasi wysokiej klasy specjaliści z branży motoryzacyjnej odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz kompleksowo zajmą się formalnościami powiązanymi z kupnem samochodu. Proponujemy także możliwość kredytowania oraz ubezpieczenia.
Zadowolenie i wygoda klientów to dla nas priorytet. Odwiedź nas a na pewno wyjedziesz jako szczęśliwy posiadacz wymarzonych czterech kółek.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Adam
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.