Radio ZAKAZ

Odsłon: 1090 | Fotografia nr: #0051
Województwo:   Pomorskie
Typ ogłoszenia:   Kupię

Radio ZAKAZ – jest to stacja, której historia zaczęła się budować od początku 2009 roku.

Oficjalny start miał miejsce 20 marca, kiedy to dotarły do głośników słuchaczy pierwsze ,,Zakazowe,, brzmienia. Z racji tego, iż jest to radio internetowe, posiadające swój nieograniczony charakter, staramy się, aby dźwięki tej stacji docierały do ludzi z całego kraju. Od początku swojej działalności posiadamy kanał Club i postanowiliśmy skupić się tylko na muzyce klubowej, a mianowicie takich gatunkach muzycznych jak: House-Electro, Elektro, Trance, Drum’n bass, Deephouse, Brekbeat, Fidget Techno, Pop&Hip-Hop, a także prezentujemy najlepsze remixy aktualnych hitów radiowych.

Wiadomo nam wszystkim, że praktycznie od zawsze człowiek interesował się tym co zakazane, a jak słychać na jednym z naszych jingli ,,Zakazany owoc smakuje najlepiej,, tak więc sama nazwa przyciąga słuchaczy jak pszczoły do miodu. W naszej ekipie można usłyszeć dj-ów / prezenterów z całej polski, jak i również niekiedy z poza jej granic. Uwagę przyciąga fakt, że nie są to sami mężczyźni. Na dzień dzisiejszy w skład radiowy wchodzi grupa około 30 osób, które łączy kilka aspektów:
- Wspólna pasja
- Chęć zerwania ze stereotypem prowadzenie e-radia dla wąskiego grona odbiorców przez osoby chwilowo ,,zajawkowe" (z reguły małolaci)
- Możliwość integracji z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
- Dobra zabawa.


Atmosfera w naszej radiowej radiowej drużynie można powiedzieć, że jest jak najbardziej pozytywna. Staramy nawzajem sobie pomagać, a kiedy przychodzi czas na zorganizowanie Eventu czy innej radiowej imprezy, wszyscy są zwarci i gotowi. Każdy przede wszystkim wie co ma robić, realizuje to jak jak najlepiej potrafi oraz stara się dążyć do doskonałości.
Nasze radiowe motto: ,,Co jest dla nas najważniejsze ? mieć cel w życiu, dobre serce!,,


Słuchać nas można 24 godziny na dobę, dzięki czemu słuchacz może wybierać godziny oraz audycje, które są dla niego odpowiednie. Bieżące informacje o audycjach zawsze można znaleźć w naszej ramówce.

Naszym celem do którego zaparcie dążymy jest pokazanie młodym ludziom, że to robimy ma tylko same atuty i każdy jeśli tylko chce może coś wielkiego stworzyć, a jednocześnie sprawiać tym przyjemność sobie oraz innym poprzez właśnie muzykę. Z każdym dniem stajemy się coraz silniejsi, coraz to częściej odkrywamy (poznajemy) ludzi kreatywnych, dynamicznych, osoby kochające radio, osoby, które stawiają sobie nowe cele a przede wszystkim ten najważniejszy, sprostać oczekiwaniom słuchaczy.

Dobrego odbioru

Pozdrawiamy (Ekipa Radia ZAKAZ)

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Bartek
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.