Sala na wesele Wrocław

Odsłon: 246 | Fotografia nr: #5063
Województwo:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Kod pocztowy:   50-077

Marzysz o doskonałym weselu we Wrocławiu? A może planujesz inne przyjęcie, na przykład imprezę dla swojej firmy? Bez względu na rodzaj wydarzenia warto, żeby zorganizowało je Times Event Center.

Nasi klienci mają do dyspozycji dwie eleganckie i nowoczesne lokale. Jeżeli zależy Ci na miejscu do organizacji przyjęcia weselnego bądź studniówki, to zapraszamy do PATIO – lokalu, w którym może się bawić nawet 500 osób. Klientom, którzy potrzebują na przykład sali na komunię we Wrocławiu, chcielibyśmy zaprezentować SUPERIOR CLUB, z miejscem dla 100 osób. Zajmujemy się także organizacją imprez plenerowych oraz cateringiem. Czekamy na klientów, którzy chcieliby zamówić dostarczanie na przykład smacznych śniadań bądź obiadów we Wrocławiu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty każdego obywatela Dolnego Śląska. Możemy ręczyć za znakomitą jakość realizowanych przez nas usług, czego najlepszym dowodem są opinie naszych klientów. Są one dostępne na stronie internetowej firmy Times Event Center.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: TIMES EVENT CENTER
Adres: Wrocław
Telefon: 662255288
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.