Młodziutka koteczka i jej dzieci potrzebują domków

Odsłon: 164 | Fotografia nr: #5028
Województwo:   Łódzkie
Płeć:   Samica

Śliczna, słodka koteczka nie miała szczęścia w życiu.Porzucono ją, a na wolności urodziła dwójkę dzieci.Kochała swoje maleństwa, dbała o nie jak tylko potrafiła, ale sama matczyna miłość nie wystarczyła.
Cała kocia rodzinka z powodu głodu, chłodu, złych warunków podupadła na zdrowiu i to tak poważnie, że ich życie było zagrożone. Dobra Dusza nie pozwoliła, aby przekroczyły Tęczowy Most, zabrała je do siebie i stoczyła ciężką walkę o ich życie. Wygrała.

Kocia mama będzie miała już do końca życia uszkodzoną rogówkę, ale nie przeszkadza jej to w normalnym funkcjonowaniu, nie stanowi też uszczerbku na urodzie.To młodziutka, zaledwie dwuletnia kotka, już wysterylizowana i bardzo grzeczna.
Uwielbia swoje dzieci, które nauczyła dobrych manier. Wszystkie kotki potrafią pięknie okazywać sobie uczucie, przytulają się do siebie i bawią przecudownie, a w zabawach kocia mama również chętnie uczestniczy.
Dobrze byłoby, aby śliczna czarno-biała kotka zamieszkała w bezpiecznym domku z którymś ze swoich dzieci, długowłosą córeczką lub urodziwym synkiem. Kociaki mają około 5 miesięcy i są prześliczne, co widać na zdjęciach.


Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Telefon w sprawie adopcji
Ania 696 463 679
mail Anna-Ksaw@wp.pl

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: catangel
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.