Orange Flex kody, promocja

Kogeneracja gazowa

Odsłon: 275 | Fotografia nr: #4945
Województwo:   Mazowieckie

Przedsiębiorstwo Drotex przygotowało wiele ciekawych propozycji dla firm oraz instytucji zainteresowanych energetyką przemysłową i technologiami tekstylnymi. Swoją działalność zainicjowaliśmy w 1992 roku, dlatego posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w pełni dostosowane do ich potrzeb.

W swojej pracy opieramy się na nowoczesnych technologiach, które gwarantują bardzo wysoką jakość i zgodność z aktualnymi wymogami. Nasza oferta obejmuje agregaty kogeneracyjne, czyli urządzenia umożliwiające wytwarzanie jednocześnie energii elektrycznej i cieplnej. Można nam zlecić zaprojektowanie i budowę nowoczesnego pieca przemysłowego parowego lub wodnego. Wiemy o tym, że stale wzrasta znaczenie energetyki alternatywnej, dlatego skupiamy się także na instalacjach fotowoltaiki, energetyki wiatrowej oraz hydroenergetyki.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą za pośrednictwem firmowej strony internetowej. Na wszelkie pytania udzielimy odpowiedzi telefoniczne albo drogą elektroniczną.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: DROTEX Sp. z o.o.
Adres: Warszawa
Telefon: 22649010910
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.