Publikacje i książki specjalistyczne

Odsłon: 246 | Fotografia nr: #4617
Województwo:   Mazowieckie
Typ ogłoszenia:   Sprzedam

Czytanie książek i czasopism relaksuje, a jednocześnie poszerza wiedzę. Jeśli poszukujesz rozwijających lektur, to sprawdź propozycje księgarni Fabryka Wiedzy.

Początki naszej firmy sięgają 1997 roku, a obecnie należymy do grona dziegciu największych wydawnictw w kraju. Oferujemy wyłącznie fachowe publikacje, które stanowią doskonałe źródło wiedzy dla osób interesujący się określoną tematyką. W ofercie dostępne są między innymi książki dla specjalistów BHP, literatura dotyczącą zarządzania produkcją i jakością oraz lektury związane z tematyką ochrony środowiska. Dążymy do tego, aby jak najlepiej dostosować się do aktualnych oczekiwań odbiorców, dlatego w przygotowanej przez nas ofercie znalazły się e-booki i materiały wideo. Wszystkie lektury zostały zostały przyporządkowane do odpowiednich kategorii, dlatego bez problemu wyszukasz właściwe dla siebie publikacje.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanymi przez nas książkami i czasopismami. Prosimy składać zamówienia przez Internet. Zapewniamy szybką dostawę i atrakcyjne warunki cenowe.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: FabrykaWiedzy.com
Adres: Sulejówek
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.