Naprawa wózków widłowych

Odsłon: 181 | Fotografia nr: #4600
Województwo:   Mazowieckie

Wózki widłowe to maszyny potrzebne w wielu miejscach. Jeżeli potrzebny jest Ci wózek który charakteryzuje się wysoką jakością, a jednocześnie nie jest drogi, to zapoznaj się z ofertą firmy Lemarpol.

Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych od ponad dwudziestu lat. W ofercie posiadamy zarówno nowe, jak i używane maszyny bardzo dobrych japońskich marek, takich jak Toyota czy Nissan. Nasz asortyment obejmuje na przykład wózki widłowe elektryczne. W przygotowanej przez nas ofercie znajduje się także serwis wózków widłowych. Dokonujemy przeglądów technicznych i naprawiamy usterki, które mogą wystąpić nawet w przypadku najlepszych maszyn. Posiadamy duży zapas części do wózków widłowych, tak więc jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą awarią. Wszystkie działania realizujemy szybko i sprawnie. Swoim klientom proponujemy także krótko- i długoterminowy wynajem wózka widłowego.

Jeśli chcesz zadań pytanie związanie ze sprzedażą wózków widłowych lub innymi naszymi usługami, skontaktuj się z nami telefoniczne albo za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Lemarpol
Adres: Warszawa
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.