Serwis Volvo Warszawa

Odsłon: 242 | Fotografia nr: #4593
Województwo:   Mazowieckie

Naprawa pojazdu to zadanie, którym powinni zajmować się wyłącznie doświadczeni fachowcy. Jeżeli chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy, to przyjdź do Auto Serwisu Adam Urbański.

Firma Auto Serwis Adam Urbański rozpoczęła działalność w 1998 roku. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest w szczególny sposób do osób poszukujących serwisu Volvo w Warszawie. Naszą specjalizacją jest naprawa aut właśnie tej marki, ale prowadzimy także serwis innych samochodów. Posiadane autoryzacje i dyplomy przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej. Oferujemy pomoc drogową w Warszawie, a w razie potrzeby zapewniamy pojazd zastępczy. Proponujemy także usługi z zakresu wulkanizacji. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą części zamiennych do pojazdów osobowych. Asortyment obejmuje zarówno części oryginalne, jak i zamienniki.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą osoby poszukujące dobrego serwisu Volvo w Warszawie, jak również właścicieli innych pojazdów, którzy potrzebują zaufanego warsztatu.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Serwisauto.com.pl
Adres: Warszawa
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.