Antykwariat książki

Odsłon: 295 | Fotografia nr: #4575
Województwo:   Mazowieckie

Czytanie książek to doskonały sposób na wykorzystanie wolnego czasu, a zarazem na pogłębienie wiedzy. Jeżeli poszukujesz ciekawych lektur w cenach niższych niż w księgarni, to sprawdź, jakie propozycje ma dla Ciebie Antykwariat Warszawski.

Nasza oferta obejmuje polskie, a także zagraniczne książki. Możemy pochwalić się szerokim zasobem literatury pięknej, a także książek związanych z historia, literaturoznawstwem, sztuką, prawem, medycyną, ekonomią i fizyką. Można nabyć u nas dobre encyklopedie, leksykony i słowniki. Dysponujemy starodrukami i książkami wydanymi w XIX wieku. Jak każdy antykwariat sprzedajemy, a jednocześnie prowadzimy skup książek. Interesują nas zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i księgozbiory. Jeżeli księgozbiór składa się z ponad 150 egzemplarzy, to proponujemy wizytę eksperta w domu i wycenę bez żadnych opłat. Zajmujemy się także sprzedażą i skupem pocztówek, pamiątkowych zdjęć, komiksów oraz czasopism.

Zachęcamy do wizyty na Mokotowie, ponieważ to właśnie tutaj znajduje się nasz antykwariat. Książki można także zamówić poprzez naszą stronę internetową.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Antykwariatwaw.pl
Adres: Warszawa
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.