Montaż haków holowniczych

Odsłon: 221 | Fotografia nr: #4573
Województwo:   Mazowieckie

W przypadku awarii albo kolizji może okazać się, że pojazd nie jest w stanie poruszać się samodzielnietak więc musi zostać odholowany. Do wykonania takiego zadania niezbędne są haki holownicze. Można je zakupić w sklepie HAK-POL.

W branży motoryzacyjnej działamy już 1991 roku, co oznacza, że jedną spośród naszych najważniejszych zalet jest duże doświadczenie. Ze względu na obszerność swojej oferty, kierujemy ją do każdego, kto chciałby zakupić solidne, a jednocześnie niedrogie haki holownicze w Warszawie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego poza wysoką jakością i niską ceną nasze produkty wyróżniają się pod względem designu. Oferowane przez nas haki są zgodne z obowiązującymi normami. Wszystkim klientom możemy zaproponować także montaż haków holowniczych w Warszawie.

Jeżeli interesuje Cię zakup bądź montaż haków holowniczych, to odwiedź naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Zanieśliśmy tutaj zarówno listę produktów, jak i wykaz dystrybutorów.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Bizub.pl
Adres: Grodzisk Mazowiecki
Strona WWW: http://bizub.pl
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.