Bubble football Warszawa

Odsłon: 99 | Fotografia nr: #4570
Województwo:   Mazowieckie

Masz już dość dotychczasowych rozrywek i chcesz spróbować czegoś innego? W takim razie jedź po swoich przyjaciół i zagraj wraz z nimi w bubble soccer w Warszawie.

Bubble football to nowy sport, który zapewnia doskonałą rozrywkę ludziom w różnym wieku. Zasady gry są bardzo podobne jak w piłce nożnej, jednak zawodnicy biegają po boisku w dmuchanych kulach. Połączenie aktywności fizycznej z zabawą oznacza, że możesz zadbać o swoją kondycję, a jednocześnie doskonale się bawić ze swoimi znajomymi. Bubble football to znakomita propozycja między innymi dla osób, które pragną zorganizować wieczór kawalerski bądź imprezę integracyjną w Warszawie. Nasze dmuchane kule z pewnością zagwarantują doskonałą zabawę każdemu zawodnikowi i sprawią, że impreza będzie niezapomniana.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z zasadami gry, a następnie do rezerwacji najlepszego dla siebie terminu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące bubble football, to możesz skontaktować się z nami telefonicznie bądź drogą internetową.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Superfun-ab.pl
Adres: Warszawa
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.