Orange Flex kody, promocja

Żłobek Pierwsze Kroczki

Odsłon: 518 | Fotografia nr: #4502
Województwo:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa

Rodzice dbają o to, żeby ich dzieci miały zapewnioną bardzo dobrą opiekę w czasie, kiedy sami są zajęci obowiązkami zawodowymi. O bezpieczeństwo maluchów chętnie zadbają opiekunki zatrudnione w żłobku Pierwsze Kroki, który jest zlokalizowany warszawskiej Ochocie.

Przygotowaliśmy ofertę skierowaną do rodziców dzieci w wieku od pierwszego do czwartego roku życia. Dbamy o to, żeby powierzone nam maluchy były bezpieczne, a jednocześnie miały zapewnione znakomite warunki do rozwoju i zabawy. Biorą udział w dostosowanych do swojego wieku zajęciach językowych, sensorycznych, umuzykalniających i plastycznych. Uwzględniamy potrzeby rodziców, dlatego wyposażyliśmy żłobek w monitoring, do którego mają oni dostęp przez cały dzień. Dajemy możliwość konsultacji z rehabilitantem, psychologiem, logopedą i dietetykiem. Nasz żłobek czynny jest od godziny 7 do 18.

Chętne udzielimy odpowiedzi na każde pytanie rodziców, którzy rozważają powierzenie nam swoich dzieci. Serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie albo poprzez e-mail.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Żłobek Pierwsze Kroczki
Adres: Warszawa
Telefon: 534850146
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.