Orange Flex kody, promocja

Rozliczę PITy 2015

Odsłon: 302 | Fotografia nr: #4425
Województwo:   Mazowieckie

Styczeń to miesiąc, kiedy warto pomyśleć o rozliczeniu podatkowym. Złożenie deklaracji podatkowej nie jest trudne, jeżeli korzysta się z odpowiednich pomocy. Oferujemy program, dzięki któremu można szybko i sprawnie rozliczyć PITy, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Aplikacja pozwala na rozliczenie wszystkich najpopularniejszych formularzy, na przykład PIT 28, 36 i 37. Staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom różnych podatników, dlatego istnieje możliwość pobrania programu na własny komputer, a także rozliczenia PIT-ów przy pomocy aplikacji w przeglądarce oraz pobrania tradycyjnych druków do wypełnienia ręcznego. Program został przygotowany w taki sposób, żeby korzystanie z niego było proste nawet dla tych osób, które po raz pierwszy zdecydowały się na skorzystanie z takiej aplikacji.

Zachęcamy do składania deklaracji podatkowej przy pomocy utworzonego przez nas programu wszystkie osoby, które lubią korzystać z wygodnych rozwiązań i chcą być pewne, że ich PIT-y zostaną wypełnione bezbłędnie.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: ABC-Podatki.pl
Adres: Warszawa
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.