Prace wysokościowe i alpinistyczne

Odsłon: 128 | Fotografia nr: #4421
Województwo:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa

W trakcie wykonywania prac na wysokościach konieczne jest zachowanie najwyższych środków ostrożności. Do zespołu firmy WYSOKOŚCIÓWKA.org wchodzą ludzie, którzy doskonale zdają sobie z tego sprawę i są w stanie zagwarantować pełne bezpieczeństwo.

Wykonujemy prace wymagające zastosowania technik linowych, związane między innymi z montażem, czyszczeniem, pielęgnacją drzew i usuwaniem zagrożeń. Umożliwiamy skorzystanie z pomocy całodobowego pogotowia alpinistycznego, a także przeprowadzamy szkolenia związana z pracą na wysokościach. Proponujemy organizację imprez integracyjnych oraz zapewniamy pomoc podczas różnego rodzaju wydarzeń artystycznych. Zajmujemy się także sprzedażą sprzętu wykorzystywanego przy pracy na wysokości i wspinaczce oraz corocznym przeglądem sprzętu. Wszyscy z naszych pracowników właściwe szkolenia oraz badania lekarskie, które potwierdziły brak przeciwwskazań do wykonywania tego typu prac.

Zapraszamy do kontaktu z nami nie tylko osoby zdecydowane na skorzystanie z oferty, ale i tych, którzy najpierw chcieliby usłyszeć odpowiedzi na swoje pytania.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Wysokościówka.org
Adres: Warszawa
Telefon: 505811112
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.