Orange Flex kody, promocja

Oprawa obrazów, ramki, passe partout - Fotkom

Odsłon: 419 | Fotografia nr: #4025
Województwo:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Typ ogłoszenia:   Sprzedam

Pamiątkowe zdjęcia oraz piękne obrazy muszą mieć zapewnioną właściwą oprawę. Firma Fotkom jest tego w pełni świadoma, dlatego proponuje szeroki wybór ramek oraz albumów.

Nasz asortyment obejmuje ramy wykonane z drewna, metalu, plastiku i papieru. Są one dostępne w różnych wymiarach, ale wprowadziliśmy także możliwość zamówienia ramy na wymiar. W ofercie nie zabrakło również antyram, które znakomicie pasują do nowoczesnych wnętrz. Klientom zainteresowanym albumami możemy zaproponować albumy tradycyjne i kieszeniowe, a także specjalne albumy dziecięce. Wśród naszych produktów znalazły się również akcesoria fotograficzne, na przykład taśmy do dyspensera oraz fotoprzylepce. Co więcej, niedawno dodaliśmy do swojej oferty plakaty 3D, które będą bardzo dobrym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia.

Naszym klientom gwarantujemy bardzo dobrą jakość produktów oraz korzystne warunki cenowe. Skłaniamy do dokładnego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, a następnie do zamawiania wybranych przez siebie przedmiotów.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Marcin Liszewski
Adres: Warszawa
Telefon: 602233180
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.