Biuro Tłumaczeń i Konsultingu Punkt sp. z o.o.

Odsłon: 1441 | Fotografia nr: #3214
Województwo:   Wielkopolskie
Miasto:   Poznań

Znajomość języków obcych nie wystarczy, aby być w stanie swobodnie dokonywać przekładów dokumentów czy kontraktów. Firmy oraz organizacje, które współpracują z zagranicznymi partnerami, powinny poszukać wsparcia zawodowców. Biuro Tłumaczeń Punkt posiada wieloletnie doświadczenie w realizowaniu usług z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Dzięki stałej współpracy z native speakerami, Biuro Punkt z łatwością poradzi sobie nawet ze skomplikowanymi tekstami specjalistycznymi. Nasi tłumacze specjalizują się w takich branżach jak prawo, ekonomia czy technika. W razie potrzeby, wykonujemy również przekłady przysięgłe wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich.
Naszą mocną stroną jest terminowe realizowanie zleceń, ale także przekład dużych objętościowo dokumentów z dnia na dzień.
Biuro tłumaczeń Punkt wyznaje zasadę, zgodnie z którą profesjonalny tłumacz to wizytówka każdej firmy podczas negocjacji, konferencji czy targów międzynarodowych. Posiadamy w ofercie przekłady ustne konsekutywne i symultaniczne na terenie całej Polski.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Biuro Punkt
Adres: Jagiełły 21
Telefon: 61 825 22 92
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.