SIMBA - burasek 7 miesięczny kociak

Odsłon: 134 | Fotografia nr: #3208
Województwo:   Mazowieckie
Płeć:   Samiec

SIMBA to ok 7 miesięczny kociak którego uratowałam wraz z jego kocią mamą z niebezpiecznych warunków.
Ze zdziczałej i wychudzonej kupki nieszczęścia zmienił się we wspaniałego przyjacielskiego malucha. Jest 3 razy odrobaczony, 2 razy zaszczepiony na zakaźne, miał robiony test na białaczkę i fiva- wynik negatywny- czyli maluch wolny od tych chorób.

Wspaniale przystosował się do warunków domowych, akceptuje psa i inne koty, ładnie korzysta z kuwety, waga ok 2 kg (taki podlotek połowa dorosłego kota) To bardzo pewny siebie łobuziak uwielbia szaleć z moimi kotami, zaczepia je i gania:) aż mi szkoda czasem moich staruszków, ale pozwalają mu na to i lubią malucha.

Śpi oczywiście z nami w łóżku i mocno wtula się we mnie- to słodkie, te nasze wieczorne przytulanko-mruczanki. Wiadomo to jeszcze kocie dziecko za kilka miesięcy spoważnieje....ale kocurek jest kochany, bystry, pewny siebie i bardzo pro ludzki. JAKIEGO DOMU SZUKAM ? niewychodzącego, bez małych dzieci, u kogoś kto miał już koty, bezpiecznego dla kota (siatki w oknach - to nie wymysł szalonej kociary, po prostu koci rozumek przegrywa z instynktem łowieckim i wystarczy przelatujący ptaszek żeby doszło do nieszczęścia, wiele razy miałam do czynienia z takimi przypadkami, to nie jest duży koszt można zrobić je samemu).
Bez przeciwskazań zdrowotnych np alergia i przede wszystkim ODPOWIEDZIALNEGO który pokocha na zawsze i nie porzuci jak śmiecia z byle powodu.
Pamiętaj kot to nie rzecz i oprócz radości też obowiązek na kilkanaście nawet lat....jeśli masz tego świadomość zadzwoń i pokochaj SIMBKA:) WARTO!

mail : marta@zuzu.pl
kom 603 803 330

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: catangel
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.