Hotel Dobosz, Szczecin, Police

Odsłon: 444 | Fotografia nr: #2979

83.00zł

Województwo:   Zachodniopomorskie
Miasto:   Police
Kod pocztowy:   72-010
Zgłoszenie wysyła:   właściciel - osoba prywatna

Hotel Dobosz zaprasza do Polic, niedaleko Szczecina (14 km). Luksusowy, trzygwiazdkowy hotel oferuje niezapomniany nocleg i święta rozrywkę. Z dala od zgiełku miasta obiekt daje możliwość wypoczynku, pozyskania ciszy i spokoju. W budynku mamy salę sportową, a w niej:
- dart,
- tenis stołowy,
- cymbergaj,
- bilard
- stół na dziesięć gier.
Dodatkowo w budynku mamy salon fryzjerski, apteka otwarta 24 godziny na dobę, bankomat, kawiarnia i solarium.

W naszej ofercie mamy przestronne pokoje dwuosobowe Standard, pokoje trzyosobowe familijne oraz apartamenty. Wszystkie mają osobną łazienkę, telewizor, lodówkę oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Przemyślana stylizacja wnętrz pozwala poczuć się wyjątkowo i pozwala na świetne samopoczucie.

Strefa SPA jest ulubioną częścią hotelową naszych gości. Profesjonalne gabinety i świetnej jakości sprzęt pozwala na odprężenie oraz świetną zabawę. Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z basenu z biczami wodnymi, jacuzzi i sauny. Pobyt w tej strefie zapadnie w Państwa pamięci na długi pozwoli na odpoczynek po ciężkiej pracy.

Restauracja hotelowa oferuje świetnej jakości serwowane posiłki, bogate manu i wspaniałą obsługę. Niesamowity klimat, inteligentne rozmieszenie stolików i przemyślana stylizacja wnętrz sprawia, że nasi goście mogą poczuć się tu dobrze i cieszyć w swoim towarzystwie. Specjalizujemy się w organizowaniu imprez okolicznościowych, głównie wesel. Wiemy jak ważne jest to święto i dokładamy wszelkich starań aby wszystko się udało. Mamy aż 5 klimatyzowanych sal, różnej wielkości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznaniu się z naszą bogatą oferto i kontaktu z nami.
Hotel *** DOBOSZ
72-010 POLICE, ul. Wróblewskiego 1
Recepcja:
tel. +48 91 44 55 444, 504 145 544
fax +48 91 44 55 445
e-mail: recepcja@dobosz.pl

Informacje dodatkowe
  Łazienka i WC
Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Hotel Dobosz
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.