Złoty Potok Resort - domki Karkonosze

Odsłon: 390 | Fotografia nr: #2935

50.00zł

Województwo:   Dolnośląskie
Miasto:   Leśna
Kod pocztowy:   59-820
Zgłoszenie wysyła:   właściciel - osoba prywatna

Złoty Potok Resort znajduje się w nad jeziorem Złotnickim w województwie dolnośląskim. Bajeczna okolica, krystalicznie czyste powietrze, piękne widoki, czyste jezioro, bliskość do plaży sprawiają, że wakacje naszych gości są w stu procentach udane i chętnie tu wracają. Nic w tym dziwnego, ponieważ ośrodek usytuowane jest w jeden z najpiękniejszych okolic górskich w Polsce. Piękny pagórkowaty teren i zielony teren pozwalają na wypoczynek i zapomnienie o zgiełku większych miast.

Warto wspomnieć o tym, że ośrodek jest idealnym miejscem na organizację większych imprez, takich jak wesela, wyjazdy integracyjne, zjazdy dzięki naszej restauracji. Wysokiej jakości serwowane dania zachwycą nawet najbardziej wymagających gości.

Region doskonale nadaje się do aktywnego wypoczynku poprzez okoliczne jezioro oraz pasma górskie. W naszym ośrodku zapewniamy możliwość wypożyczenie sprzętu wodnego, takiego jak kajaki i rowery wodne.

W naszej ofercie znajduje się 10 drewnianych domków. Wszystkie są w pełni wyposażone i umeblowane. Przestronność i wysoka jakość zapewniają komfortowy wypoczynek. W każdym domku znajduje się salon, dwie sypialnie, łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem, ogrzewanie i klimatyzacja.

Oferujemy również pole namiotowe i pole campingowe z możliwością wynajęcia przyczep campingowych. Do wyposażenia campingu należą podłączenie do elektryczności i wody, łazienki wyposażone w sanitariaty i prysznice (2 x damskie, 2 x męskie) oraz parking dozorowany.

W przypadku rezerwacji prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.
Serdecznie zapraszamy.

Złoty Potok Resort
59-820 Leśna, Złoty Potok 42 (woj. dolnośląskie)
E-mail: recepcja@zlotypotokresort.pl
Recepcja - tel./fax (+48) 75 784 71 55
Biuro - tel. (+48) 75 781 43 02
www: www.zlotypotokresort.pl

Informacje dodatkowe
  Łazienka i WC
Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Złoty Potok Resort
Adres: Złoty Potok 42
Telefon: 75 784 71 55
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.