Domy drewniane

Odsłon: 293 | Fotografia nr: #2933
Województwo:   Mazowieckie
Miasto:   Siedlce
Kod pocztowy:   08-110

Firma Domy i Dachy od lat siedemdziesiątych niezmiennie zajmuje się budowaniu domów szkieletowych. naprawy dachów na dawnych domach gotowych wraz z wymianą całej więźby bez zdejmowania pokrycia, przenoszeniem istniejących już budynków, to tylko część ze zrealizowanych przez nas zamówień, budujących nasze ogromne doświadczenie w tym zawodzie.
Zakres naszej pracy obejmuje nie tylko więźby tradycyjne, ale także wiązary zbijane i te łączone na blachy kolczate. w poprzednich latach rozszerzyliśmy zakres pracy o budowę domów drewnianych szkieletowych jednorodzinnych.
Z powodzeniem wykonujemy zlecenia według projektów szablonowych, jak i indywidualnych. w ramach oferty proponujemy również zlecenia na mniejsze konstrukcje drewniane, takie jak altany, wiaty, tarasy, pergole, garaże.
zapewniamy możliwość zapoznania się z naszych realizacji prefabrykowanych|budynków|obiektów} na terenie całego kraju, bardzo dobre produkty użyte podczas powstawania domu drewnianego, szkieletowego, pasywnego itd., pomoc w przygotowaniu projektu podczas składania dokumentów o pozwolenie na budowę domu, przygotowanie konkurencyjnej oferty dopasowanej do wymagań klienta, jasne warunki współpracy, stały kontakt z klientem w trakcie całej pracy.
Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Żelków Kolonia, ul. Piaskowa 27, 08-110 Siedlce. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju a także Europy. Posiadasz projekt swojego wymarzonego domu drewnianego? Zadzwoń lub napisz do nas - wycenimy go w 48 godzin!

www.domyidachy.pl

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Tomek
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.