Hotel Wysoka, Krynica-Zdrój

Odsłon: 419 | Fotografia nr: #2896

90.00zł

Województwo:   Małopolskie
Miasto:   Krynica-Zdrój
Kod pocztowy:   33-380
Zgłoszenie wysyła:   właściciel - osoba prywatna

Hotel***WYSOKA znajduje się w malowniczym regionie Krynicy-Zdroju. Tanie noclegi, wysoki standard, bogata oferta wypoczynkowa, to kilka słów, w których zawarte są główne cechy naszego obiektu. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje dwu- i trzy- osobowe, pokoje typu studio oraz apartament. Dla rodziny typu 2+2 świetnie nadają się kwatery studio. Każdy z pokoi jest w pełni wyposażony, posiada własną łazienkę i balkon, ma telefon, dostęp do bezprzewodowego internetu, czajnik elektryczny oraz odbiornik RTV. Dodatkowo dla Gości hotelu oferujemy bezpłatnie monitorowany parking.

Dla naszych Gości oferujemy wiele atrakcji, dzięki którymi nie będą się nudzić. Na terenie obiektu znajduje się wysokiej jakości restauracja, drink-bar, sala ogólna i kącik dla dzieci. Dodatkowo mamy stół blardowy, piłkarzyki, american-darts, zestaw kina domowego z bogatym repertuarem muzycznym oraz kącik ćwiczeń i plac zabaw dla dzieci. Świetnym sposobem na wypoczynek dla całej rodziny jest zagranie w minigolfa z 18 torami o rożnych stopniach trudności. Mamy również propozycje lecznicze, odnowy biologicznej i gabinetów pielęgnacji i urody.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty noclegowej. Szczegóły i cennik znajduje się na naszej stronie internetowej lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Hotel Wysoka
ul. Polna 2
33-380 Krynica-Zdrój
tel. 18 471 58 92
tel. 502 410 503
www.wysoka.com
e-mail: wysoka@wysoka.com

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Hotel Wysoka
Adres: Polna 2, Krynica-Zdrój
Telefon: 184715892
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.