Akwaria Morskie i Słodkowodne

Odsłon: 2401 | Fotografia nr: #0274
Województwo:   Łódzkie
Miasto:   Zdunska Wola
Kod pocztowy:   98-220

Jedną z głównych dziedzin działalnosci firmy MOJE HOBBY jest projektowanie, zakładanie i obsługa akwarii zarówno morskich, jak i słodkowodnych.
Mając bardzo bogate doswiadczenie akwarystyczne, szerokie kontakty w branży, a także własny sklep i hodowlę możemy zaproponować Państwu wykonanie praktycznie każdego rodzaju i każdej wielkości akwarium w wyjatkowo korzystnych cenach.
Odpowiedni dobór sprzętu pozwoli aby akwarium było dla Państwa niezwykle dekoracyjną częścią pomieszczenia, a nie przeszkadzającym i wymagajacym ciągłego czyszczenia sprzętem. Jesteśmy w stanie tak wykonać akwarium aby jego obsługa z Państwa strony nie była w żaden sposób konieczna. Świadcząc usługi obsługi i serwisu akwarium możemy rozplanować wizyty u Państwa tylko raz w miesiącu aby skontrolować jego funkcjonowanie, co wymaga od Państwa wiekszego wkładu pracy lub np. co tydzień. Wtedy do nas nalezy cała obsługa zbiornika. Nie musza Panstwo nawet karmiś zwierząt w akwarium bo taką role przejmą automatyczne karmiki.
Mimo, iż akwarium z pozoru wydaje sie proste w założeniu i utrzymaniu wymaga naprawdę ogromnej fachowej wiedzy. Złe dobranie sprzętu, oświetlenia, obsady zwierząt może powodować zamiast radości frustrację z powodu np. glonów lub śmierci zwierząt.
Dla tego naszym zdaniem warto choć na poczatku jego prowadzenie lub założenie zlecić właśnie nam. Oczekujemy od państwa wszelkich propozycji z szacunkiem właciciel Moje Hobby ul. Łaska 61. Zduńska Wola tel: 606-964-851 lub (43) 823-00-70 Na pytania odpowiemy pod adresem: paleta84@wp.pl GG 2596230

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Grzegorz
Adres: Ul.Lódzka 14/20
Telefon: 606-964-851
Zobacz stronę Sprzedawcy