Dzień Dziecka – atrakcje dla dzieci cała Polska, Klauni , Animatorzy

Odsłon: 202 | Fotografia nr: #2735
Województwo:   Pomorskie

Dzień Dziecka to najważniejszy dzień dla wszystkich maluchów w końcu czekają na ten dzień cały okrągły rok ! Postarajmy się więc sprawić, aby był naprawdę wyjątkowy i kolorowy.

Zajmujemy się organizowaniem atrakcji dla dzieci na terenie całej Polski - posiadamy oddziały w dużych miastach – Warszawa Gdańsk, Bydgoszcz, Włocławek, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Radom.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci. Począwszy od Klaunów – Animatorów z pakietem animacyjnym Klaun Polska poprzez malowanie buzi, zwierzątka z balonów, duże bańki mydlane, zamykanie dzieci w bańkach, szczudlarzy wata cukrowa, popcorn, pokazy cyrkowe, teatrzyki, kąciki z zabawkami, kąciki plastyczne , skończywszy na małych i dużych zamkach do skakania i zjeżdżalniach. Jeśli potrzebują Państwo atrakcji dla dzieci – prosimy pytać doradzimy i zrealizujemy nawet najbardziej zwariowane atrakcje ;)))
Zorganizujemy każdą imprezę dużą i małą dla dzieci i nie tylko. Do zabawy możemy również zaprosić dorosłych – organizując konkursy i animacje rodzinne.
Posiadamy szeroką gamę tematyczną imprez: Klauni, Kowboje, Piraci, Superbohaterowie, Księżniczki i Rycerze i inne do ustalenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaunpolska.pl
Pilne zamówienie prosimy składać telefonicznie 727 600 500 lub 727 400 300
Zapytania ofertowe przyjmujemy na adres klaun@klaunpolska.pl

Realizujemy również imprezy urodzinowe dla dzieci, bale karnawałowe animacje na weselach i innych przyjęciach.
Życzymy Państwu i wszystkim Dzieciom dużo uśmiechu na co dzień ;)))

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: myone
Adres: cała Polska
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.