Gabinet terapeutyczny

Odsłon: 700 | Fotografia nr: #2558
Województwo:   Łódzkie
Miasto:   Łódź
Kod pocztowy:   94-103

Zapraszamy do przeanalizowania oferty prowadzonego przez nas niepublicznego przedszkola. Ośrodek ulokowany jest w Łodzi, przy ulicy Wyspiańskiego. Jest to nowoczesny obiekt, znakomicie przystosowany do potrzeb dzieci, zawierający multum pomocy naukowych i różnorakich atrakcji dla dzieciaków. Stawiamy na bezpieczeństwo i miłą atmosferę, które w połączeniu z wyedukowanymi opiekunami powodują, że nasze przedszkole to miejsce, które Wasza pociecha, wyjątkowo polubi.

Staramy się podchodzić do każdego z naszych podopiecznych bardo indywidualnie. Dowód na to stanowią małe grupy, po maksymalnie 15 dzieci, do każdej z grup przydzielane są aż 3 opiekunki. Dzięki temu każdemu z podopiecznych można indywidualnie poświęcić sporą ilość czasu, nieporównywalnie więcej, niż w placówce publicznej.

Uczęszczające do nas dzieci uczestniczą w bardzo interesujących zajęciach, które je rozwijają i umilają spędzany czas. Zatelefonujcie do nas, żeby poznać inne mocne strony naszego przedszkola!
Do odwiedzin zapraszamy również rodziców najmniejszych dzieci. Prowadzimy bowiem dwa żłobki, umiejscowione w różnych częściach miasta- zapraszamy najserdeczniej!

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Amira Odeh
Adres: Wróblewskiego 41, Łódź
Telefon: 604356712
Zobacz stronę Sprzedawcy