Przedszkole Serock

Odsłon: 890 | Fotografia nr: #1853
Województwo:   Mazowieckie
Miasto:   Serock

Oferujemy zajęcia:

www.przedszkole-serock.pl

przygotowujące dzieci w wieku 5 i 6 lat do szkoły – tzw. “zerówka”,
dla dzieci w wieku powyżej 2,5 roku,
dla dzieci powyżej 2 roku życia tzw. “klub malucha”.
Wiemy że dzieci młodsze, w wieku 2 lat, często źle znoszą rozstanie z rodzicami dlatego też decyzję o przyjęciu dziecka do przedszkola uzgadniamy z rodzicami po przeprowadzonych zajęciach adaptacyjnych.

Godziny otwarcia
Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach 6:00 do 18:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy i ustalonego kalendarza przedszkolnego.
Liczebność dzieci w grupie
Grupy liczą max. do 18 dzieci.
Posiłki
I i II śniadanie, oraz podwieczorki przygotowywane są w naszej przedszkolnej kuchni, obiady są przygotowywane przez profesjonalną firmę cateringową z Legionowa.
Posiłki nie są limitowane, a dzieci zachęcane są do jedzenia.
Plac zabaw
Posiadamy obszerny teren przeznaczony do zabaw i wypoczynku dzieci na świeżym powietrzu w miejscach nasłonecznionych i zacienionych w zależności od warunków atmosferycznych. Wyposażenie placu zabaw jest systematycznie uzupełniane stosownie do wieku i ilości dzieci w przedszkolu.
Położenie
Przedszkole położone jest w niewielkiej odległości od drogi Serock – Warszawa, umożliwiając bezproblemowe pozostawienie i odebranie dziecka w drodze do i z pracy w Warszawie. Odległość ta zapewnia jednocześnie ciszę i komfort pobytu dziecka w przedszkolu. Okolica jest zielona, a przedszkole położone jest przy mało ruchliwej uliczce osiedlowej.
www.przedszkole-serock.pl

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Jacek
Telefon: 603927956
Więcej ogłoszeń tego użytkownika